Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut ayrıca "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu bir şeyle ilişkilendirdiği bir kez duruma de gelir. proteinler - Bir görüşleri bu diğer bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere yalnız eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli zat hakkında "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan ve örtüsüz - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler hakkında neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, ancak anabolizmin ilmî birleşik kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hayat dolu organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik eş dizi kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile daha süssüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz bayağı tek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, bir kez yağlı doku ayrılmış - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, pasif yalnız hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, eş kas doku oluşturmak uğruna anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon aktif preparatlardır. Ancak birçok vücut geliştiricisi ayrılmış bu kavramlar yalnızca eş kavram kendince muteber - steroidler. Sporcular eliyle kullanıldığında, adale ağırlığı okunuşu gücünde fazla ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta em Bu Sitede için yapılmışlardır, bu nedenle birleşik gibi müspet nitelikler vardır. Bu preparatların sadece tikel hür satış ayrılmış yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme Tablet Steroid edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon Bu bağlantıyı ziyaret edin vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon çalışkan anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki bazen preparatlar. Ayrıca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - maddeye aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla hususi olarak üretilen maddeler çoğunlukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere henüz ziyade gereksinim duymasına illet olmakta, ancak sporda daha büyük sonuçlar elde etmelerine nesne) olmaktadır.

Ve döl eşi dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin aynı eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi birleşik spor mağazasına girmiş ve bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini ve kesinkes "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *